Forex deň obchodovania - Are You Ready?

Obchodovanie na forexe. Forex - foreign exchange, obchodovanie s cudzími menami.

Forex deň obchodovania - Are You Ready?

Poslaťod willissom1 » Pon 12. Dec 2016 6:49:18

Deň obchodníci sú obchodníci, ktorí uzavrú svoje otvorených obchodných pozícií na konci každého dňa. Obvykle obchodovať na menších výkyvoch trhových cien pre malé zisky (alebo strát). Deň obchodníci zahŕňajú inštitucionálnu obchodníkov (ako veľké banky) a maloobchodníci (ako ty a ja).

V tomto článku sa budem predpokladať, že máte záujem stať sa maloobchodné deň obchodník (a nie deň obchodník inštitucionálnej).

Čo to znamená byť jeden deň obchodník maloobchodné

Než sa rozhodnete, aby sa stal deň obchodník predajne, budete najprv musieť zvážiť tieto otázky:

1.Am som pripravený zaviazať sa k časovej náročnosti deň obchodovania?

Deň obchodovania často vyžaduje, aby ste sedieť v prednej časti počítača dlhé hodiny v očakávaní dobrých vstupu na trh nastavenia. Vzhľadom k tomu, deň obchodníci otvárajú a zatvárajú svoje obchody v krátkom časovom rozpätí jedného dňa, každú príležitosť pre dobrý vstup je vzácny. Ako obchodník maloobchodné deň, si naozaj nemôže dovoliť, aby dobré vstupné nastaveniami prekĺznuť medzi prstami. Pokiaľ budete musieť byť neustále preč z vášho obchodného terminálu (alebo počítača), potom deň obchodovania nemusí byť pre vás.

2.Am som pripravený sa zaviazať k fyzickej kmene deň obchodovania?

To je podobné ako v predchádzajúcom bode. Ako som už spomenul predtým, deň obchodovania vyžaduje, aby ste sedieť v prednej časti vášho obchodného terminálu po dlhú dobu. Mnoho nových obchodníci robia tú chybu, myslieť si, že Forex deň obchodovania trvá len jednu alebo dve hodiny denne - ale v skutočnosti je to veľmi ďaleko od pravdy. Ziskový deň obchodovania vyžaduje vysokú úroveň koncentrácie na dlhú dobu, a bohužiaľ tieto nároky deň obchodovania sú príliš drsné pre mnoho ľudí. Bolesti chrbta, očné kmene a bolesti hlavy sú časté sťažnosti medzi rádoby deň obchodníci; a ak ste schopní zvládnuť tieto tvrdé fyzické nároky, možno lepší variantom by bolo, aby zvážila Swing obchodovanie, alebo obchodnej situácie miesto.

záver

To sú len niektoré z mnohých hľadísk by ste mali myslieť pri rozhodovaní o obchodnej štýl, ktorý si prajete, aby prijali. Príliš veľa nových obchodníkov si myslí, že deň obchodovania trvá len trochu úsilie a čas, ale to je ťažko prípad. Podľa mojich skúseností, deň obchodovania je pomerne náročná, takže budete musieť byť fyzicky aj psychicky pripravení ju zvládnuť.
willissom1

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť